Bekar Anneler Destek Grubu Sanal Ortamda

Oğlumun TEOG sürecine girdiğinden bahsetmişmiydim? Bunu bağırarak her yerde dile getiriyorum… Ben ondan heyecanlıyım sanırım.

Sınav hazırlığı ve antremanlar, haftasonlarımızı bir hayli doldurmuş durumda. Hafta içi de işten geç çıktığım yetmiyormuş gibi; Yoga dersi almaya başladım. Tüm bu hareketlilik aslında biz çok iyi geliyor, şikayetçi değiliz ancak ben bu koşuşturmacadan dolayı Bekar Anneler Destek Grubunu toplayamaz oldum. Oturup buna üzülmek yerine bir çözüm bulmak istedim ve sanırım buldum, çok da basit bir çözüm.

Bekar Anne artık Skype’ta. Bu pazar saat 20:00 de online olacağım ve videolu görüşme yapabileceğiz. Tek yapmanız gereken, Skype hesabınız yoksa edinmek ve 22 Mayıs 2016, Pazar akşamı bana hesabımdan ulaşmak. Konuşmak istediğiniz ne varsa ben 20:00-21:00 arası burada olacağım. Skype video konferans olarak aynı anda 25 kişiyi alabiliyor. Ben programı bilgisayarıma indirdim ve facebook hesabımla giriş yaptım. Akıllı telefonlara ve tabletlere de yüklenebiliyor.

Bir de böyle deneyelim. Becerirsek haftaya da bir konu başlığı ile devam ederiz. Eğer zorlanırsak ve beceremezsek, başka bir çözüm düşüneceğim. Ne dersiniz? Başka bir teklifiniz var mı?

Hesabım:-

skype

Etiketler :

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir